top of page
saf-ro121331313Zasób 1.png

Witaj w Credin

Oferujemy kompleksową gamę rozwiązań pomagających osiągnąć sukces w branży piekarniczej i cukierniczej. Od prawie 25 lat wspieramy rozwój firm dedykując zespół doświadczony
w opracowaniu i wdrażaniu produktów takich jak chleby, dodatki piekarnicze, ciasta, ciasteczka, kremy, stabilizatory, nadzienia
i farsze.

Europejska obecność
– lokalność produktów

Swoją podróż rozpoczęliśmy w 1930 r. w duńskim Palsgaard. Obecnie Credin posiada oddziały w Danii, Polsce, Szwecji, Portugalii i Hiszpanii. Działamy w ramach norweskiej grupy kapitałowej ORKLA, reprezentując gałąź produktów spożywczych Orkla Food Ingredients. Jesteśmy obecni w 21 krajach, docierając tam własnymi siłami sprzedażowymi lub za pośrednictwem strategicznych partnerów handlowych. Rozwijamy naszą aktywność w tak silnych obszarach jak: Marketing, Sprzedaż, Badania i Rozwój, Kontrola Jakości i Pomoc Technologiczna. Inspiracje i doświadczenie czerpiemy z europejskiej obecności, lecz pozostajemy lokalni. Oznacza to, że nasze propozycje są dopasowane dla każdego rynku o różnym położeniu geograficznym.

mapCredin.png
Credin_Logo_Final__edited.png
Mountain_bread_A3_druk-3.jpg

O nas

Credin Polska jest producentem wysokiej jakości mieszanek piekarskich
i cukierniczych z rozwiniętą siecią dystrybucji oraz wsparciem technologicznym dla producentów rzemieślniczych i przemysłowych.

saf-ro121331313Zasób 1.png

Historia

Już ponad 20 lat kreujemy doznania smakowe w zakresie cukierniczych i piekarniczych rozwiązań. Od tradycyjnych komponentów, po coraz bardziej innowacyjne, rozwijamy się niezmiennie wraz z Państwem. Swoją podróż w krainę smaków rozpoczęliśmy w 1995 roku, wtedy bowiem założona została firma Credin Polska jako oddział duńskiej Palsgaard Industri, słynnej z produkcji emulgatorów i stabilizatorów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

 

We wrześniu 2002 firma Credin Polska wraz z innymi oddziałami Credin w Europie dołączyła do norweskiej grupy kapitałowej ORKLA, zasilając w ten sposób zasoby gałęzi Orkla Food Ingredients – wiodącego producenta i dystrybutora dodatków dla piekarstwa i cukiernictwa, skupionego głównie na terenie Norwegii i Półwyspu Skandynawskiego.

 

Naszym celem zawsze był rozwój, poznawanie i reagowanie na potrzeby klientów, wzmacnianie pozycji konkurencyjnej naszych partnerów, aby byli gotowi na rosnące potrzeby konsumentów. Aspiracją tworzenie kreacji, które są lubiane i cenione, oczarują odbiorców wyglądem, smakiem, zapachem, fakturą.

 

W styczniu 2003 przeobrażeniu uległo logo naszej firmy, które swoim kształtem i kolorami symbolizuje dojrzałe w pełnym słońcu ziarno i bochen dorodnego chleba. W 2017 logo poddaliśmy ewolucji, uprościliśmy i nadaliśmy bardziej nowoczesnego wyrazu, korespondującego z aktualnymi kierunkami. Jest to także dowód na to, że pozostajemy otwarci na trendy zarówno produktowe, jak i komunikacyjne. I tą innowacyjnością chcemy Państwa niezmiennie inspirować.

saf-ro121331313Zasób 1.png

Misja

Po pierwsze: klienci i jakość

Naszym celem zawsze był rozwój, poznawanie i reagowanie na potrzeby klientów, wzmacnianie pozycji konkurencyjnej naszych partnerów, aby byli gotowi na rosnące potrzeby konsumentów.

 

Kreujemy doznania smakowe tworząc aplikacje, które są lubiane i cenione, oczarują odbiorców wyglądem, smakiem, zapachem, fakturą. Gwarancją realizowanych przez nas konceptów jest stosowanie krajowych i międzynarodowych jest stosowanie Systemów Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności popartych certyfikatami i szczegółową dokumentacją

Świadomość wpływu na zdrowie

Bezpieczeństwo i jakość żywności jest priorytetem i filarem budowania świadomości marki wśród klientów, a także budowania długotrwałych relacji z klientami.

 

Ocena ryzyka w ramach wdrożonego systemu HACCP jest przeprowadzana i systematycznie weryfikowana przez interdyscyplinarny zespół i obejmuje: procedury zarządzania alergenami, nadzór nad ryzykiem ciał obcych, kontrolę zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych, a także bieżący nadzór nad dokumentacją jakości i oznakowaniem ciągłe dostarczanie klientom aktualnych informacji.

Sektor przemysłowy

Inwestujemy w rozwiązania pozwalające odpowiadać na wymagania i potrzeby klientów przemysłowych - zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce we wdrażaniu produktów, przygotowujemy rozwiązania szyte na miarę. Dostosowujemy pomysły do potrzeb i możliwości.

Łatwość i wygoda zastosowania

Zapewniamy innowacyjne rozwiązania pozwalające w łatwy sposób uzyskać produkty o wysokiej jakości.

light-bulb.png

Kreować rynek cukierniczy
i piekarniczy w Polsce i na świecie

leaves.png

Działać w sposób świadomy mając na uwadze poszanowanie bezpieczeństwa, zdrowia
i środowiska

arrow.png

Aktywnie współtworzyć wraz
z klientami silne marki, odpowiadające, a nawet wyprzedzające potrzeby
i pragnienia

ORKLA FOOD
INGREDIENTS

1565953509741.jpg
orkla4.jpg

Pozostałe obszary działalności Grupy Orkla

Orkla poprzez swoje firmy prowadzi swoją działalność w 5 głównych obszarach:

ORKLA Foods

ORKLA Confectionery & Snacks

ORKLA Home & Personal

ORKLA Food Ingredients

ORKLA Investments

5 strategicznych filarów Grupy Orkla

Konsument

Klient 

Produkcja

Ludzie 

Społeczności

Wartości 

Odwaga

Zaufanie 

Inspiracja

bottom of page